Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-01-13 20:52:50

dorotka

Administrator

8842545
Zarejestrowany: 2010-01-13
Posty: 3
Punktów :   

zadania bsf bcc na najblizszy tydzien

Witam, udało mi utworzyć forum:) Mam nadzieję, że przez ten kanał komunikacja między nami będzie przebiegała sprawnie.

W dniu dzisiejszym mieliśmy spotkanie z Panią Prorektor z KPSW odnośnie współpracy ze SF!
Wyszło całkiem nieźle co może potwierdzić reszta zarządu:)

Słuchajcie zostawiam kilka zadań dla Was na najbliższy tydzień:) zalogujcie się i na bieżąco proszę o sprawozdanie co udało Wam się załatwić. Jak wiecie przeprowadzamy w najbliższym czasie rekrutację, więc nasze działania będą zorientowane na jej promocję i HR! W razie pytań, pomysłów piszcie!

Iza - plakat - proszę abyś go zmodyfikowała graficznie, dopiero jak to zrobisz będziemy działać dalej:)
Michał K - notka o rekrutacji na portalach, o których rozmawialiśmy na ostatnim spotkaniu, po notkę zgłoś się do Marka on ją odpowiednio ułoży;) chyba, że chcesz spróbować własnych sił to wyślę Ci materiały, tylko proszę o odesłanie do akceptacji:)
Piotr i Michał S - chciałabym, abyście dotarli do biura karier(UKW, UTP, WSG, WSB) i zamieścili na ich stronie info o rekrutacji( + plakat) może uda wam się puścić to dodatkowo mailingiem. Po taką info zgłaszajcie się do Marka
Bartek - bedziesz walczył ze stroną:)

No to Zespole do dzieła!!!
Powodzenia;)


Witam,
Rejestrujcie się na forum moi drodzy!
Dziś nasza koleżanka Iza zrobiła zmodyfikowała plakat rekrutacyjny pod potrzeby regionu:)
Proszę, aby wszyscy wrzucili go na Nasza Klasę i inne portale społecznościowe, do których należycie:)
Piotr Michał S macie gotowy materiał do pracy!
Działamy nie śpimy:)
Dorotka

Offline

 

#2 2010-01-18 17:50:01

 Ovies

Nowy użytkownik

7756156
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: zadania bsf bcc na najblizszy tydzien

Hej wszystkim! Tekst o którym napisała wyżej Pani Prezes jest gotowy u mnie. Proszę się po niego zgłaszać bez żadnego skrępowania. Plakatu jeszcze nie mam...

Wysłałem dziś maila z zaproszeniem na Festiwal BOSS do Wiceprezesa BCC Arkadiusza Protasa. Czekam na jego odpowiedź...

Offline

 

#3 2010-01-26 11:19:02

klonowski.michal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: zadania bsf bcc na najblizszy tydzien

witam

Dzisiaj mam spotkanie z właścicielami lokalu przy ul. Długiej. W między czasie wspomniałem im o naszym pomyśle i wstępnie sa zainteresowani. Prawdopodobnie odwiedza nas na naszym spotkaniu by dowiedzieć się więcej:))).
Jezeli chodzi o wydrukowanie plakatów to dzis podziałam w tym kierunk gdyż ostatnio nie maiłem naprawde głowy do tego... choćby z uwagi na  mały wypadek jakiego doświadczyłem w sobotę:).

pozdrawiam
Michał

Offline

 

#4 2010-01-27 18:50:17

zukos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: zadania bsf bcc na najblizszy tydzien

Witam:)
Dzisiaj wysłałem mejlem wiadomości o rekrutacji do WSB i UTP. Mają je umieścić na swoich stronach. Pani z Biura karier z UTP wyraziła chęc współpracy z nami i zaprosiła nas na organizowane przez nich w kwietniu targi pracy. Mamy też zaproszenie do niej do biura na kawe:) w celu ustalenia naszej współpracy
Pozdrawiam Piotr

Offline

 

#5 2010-01-29 21:22:21

dorotka

Administrator

8842545
Zarejestrowany: 2010-01-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: zadania bsf bcc na najblizszy tydzien

Witajcie! Bardzo się cieszę, iż pomimo sesji jest ruch:)


Cieszy nas to,że coś się dzieje, że działamy:)
No i zaczyna być o nas słychać;)
Z aktualności to:
- zawiązaliśmy współpracę z infoBydgoszcz
- podjęliśmy współpracę  na zasadzie  partnerskich relacji z  BNI w międzynarodowym tygodniu networkingu
( w związku z tym zapraszamy wszystkich na spotkanie 4 lutego  w godzinach 18-20  na WSB

O szczegółach opowiemy 3 lutego * jak zwykle godzina 17; UM  sala 101* Dlatego przypominam o spotkaniu i proszę o potwierdzenie przybycia;)

MicHał K
  Jak sprawa z plakatami?? Aha i czy właściciele tego lokalu chcieliby przyjść w tą środę?? Dobrze zrozumiałam? Czy chcą się umówić na oddzielne spotkanie? Bo jeśli w grę wchodzi to najbliższe nasze spotkanie w UM to musimy umówić ich na konkretną godzinkę, gdyż przyjść mają jeszcze nowi aplikanci i nie chcemy żeby zrobił się bałagan:)
P.S, mam nadzieję ze ten wypadek to nic poważnego?

Piotr czy mam pisać Żukoś?  Fajnie,że wysłałeś maile o rekrutacji:) a z WSG się odezwali?? z tą kawą z Panią z biura karier z UTP jeszcze się wstrzymamy:) Żeby wystawić się na targach musimy dopełnić pewnych formalności, ale jesteśmy otwarci na propozycje:)

Michał S
Michał załatwił dla nas warsztaty z prof. Sudołem na 4 marca czyli 10 lecie KPSW:) teraz pozostaje tylko wymyślenie tematu, proponuje : Poznajmy się czyli dyplomatyczne powitania?? wiem.. kiepskie, ale teraz nic mi do głowy nie chce wpaść:( chodzi  mi o kwestie typu kto kiedy komu ma podać dłoń itd.  Widzę to tak: jakaś 10 - 20 minutowa pogadanka Pana prof. a potem 30 minutowy warsztat + pytania.
MIchaL JAK  kwestia sponsorów, byłeś już u kogoś???

Iza jak kwestia Pana od cashflow?? i czy mogłabyś wysłać maila do biura karier UKW a najlepiej tam podejść.. masz przecież tam zajęcia.


ok.. dosyć marudzenia:) tak naprawdę to dziękujemy wszystkim za aktywność, a w szczególności Panom:)
Mam nadzieje ze stworzymy zgrany zespół:)
w razie pytań pomysłów dzwonie o każdej porze dnia;)  i nocy:P
i wrzucajcie pomysły na forum

pozdrawiam
Dorotka

P.S. mam nadzieje ze Pan wiceMarek zabukował nam sale;P  o tym tez przypominam!! Jesli ja o czyms zapomne to tez prosze o uwagi ;p byle nie za duzo:)

Offline

 

#6 2010-02-01 20:32:28

iska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: zadania bsf bcc na najblizszy tydzien

Jeśli chodzi o kwestię Pana z Cashflow. To jest oczywiście zainteresowany. Prosiłam go o sprecyzowanie o czym chciałby powiedzieć, jeśli mi odpowie to przedstawię to w środę na spotkaniu.

Z Biurem Karier się jeszcze nie kontaktowałam, bo sesja mnie na razie dobija. Zobaczymy co da się zrobić.

Jeśli chodzi o przypominanie... to chciałbym się zapytać, czy idea integracji po spotkaniu jest nadal aktualna? I czy wszyscy o tym wiedzą, że są zobligowani się integrować

Chciałam się także zapytać o to czwartkowe wydarzenie na WSB. Czy mamy w planach udanie się tam ? Czy wszyscy idziemy, czy to dla chętnych jak kto lubi czy na jakiej zasadzie to działa ?

Pozdrawiam serdecznie. 

Uwaga do forum, czemu jest ono dostępne do czytania dla wszystkich :> ? Czy to tak powinno być ? A nie , że dostęp po zalogowaniu.
Uwaga do naszego regionalnego oddziały na forum. Inne działy są bardziej rozbudowane, nasz także mógłby być taki ?

Ps. Odnośnie rekrutacji czy mogłabym się wdrażać w tajniki i pozostać i posłuchać (a może pomóc?) jak robi to Pani prezes z racji tego że jest to także treść mojego kierunku I czym więcej doświadczeń tym lepiej :> ?

Offline

 

#7 2010-02-02 16:36:40

 Ovies

Nowy użytkownik

7756156
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: zadania bsf bcc na najblizszy tydzien

Sala oczywiście jest zaklepana

Offline

 

#8 2010-02-19 16:36:57

zukos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: zadania bsf bcc na najblizszy tydzien

Witam:)
Nie mogłem być niestety na ost spotkaniu tak wiec mam prosbe moze napisze ktos jakie były ustalenia na spotkaniu ; co jest jeszcze do zrobienia:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl